Od ponad 20 lat zapewniamy specjalistom służby zdrowia stały dostęp do informacji o leku. Monitorujemy rynek, aktualizujemy bazy, rozwijamy produkty oraz badamy zadowolenie klientów.


Wybierając PHARMINDEX ® wybierasz:


  1. Doświadczenie i Profesjonalizm – od ponad 20 lat wyznaczamy standardy, ciesząc się zaufaniem lekarzy, potwierdzanym na każdym kroku. Wraz z naszymi klientami, z oferowanych przez nas baz korzystają także portale bartoszmówi.pl, konsylium24.pl oraz eskulap.pl.
  2. Rzetelność – gwarantujemy możliwość dotarcia do pełnego spektrum produktów leczniczych (ponad 17 000), posiadających rejestr Ministerstwa Zdrowia, agencji EMA oraz Instytutu Leków. Prowadzimy dwustopniową weryfikację danych merytorycznych - w oparciu o aktualną sytuację rynkową oraz dokumentację rejestracyjną. Nasze informacje są w pełni zgodne z dokumentacją rejestracyjną. Spełniają także zapisy Prawa Farmaceutycznego.
  3. Aktualność - przedstawiamy aktualną sytuację rynkową o lekach. Dzięki stałej, bieżącej analizie dostępności, przy wykorzystaniu danych rynkowych oraz informacji pochodzących z Działów Sprzedaży firm farmaceutycznych, nasze bazy zawierają tylko produkty lecznicze realnie obecne na polskim rynku.
  4. Niezależność – prezentowane przez nas dane są w pełni niezależne od jakichkolwiek producentów czy dystrybutorów środków farmaceutycznych.

Aktualnie w swoim portfolio posiadamy kilkanaście produktów PHARMINDEX, które można podzielić ze względu na postać, zawartość oraz funkcjonalność:


PHARMINDEX drukowany

KOMPENDIUM LEKÓW

to wersja książkowa encyklopedycznego indeksu ponad 17 000 produktów leczniczych dostępnych w Polsce. Zapewnia rzetelne wsparcie wiedzy i doświadczenia lekarza. Ukazuje się raz w roku.
BREVIER

jest podręcznym informatorem o ponad 2500 lekach, używanym kilka razy dziennie przez ponad 70% aktywnie praktykujących lekarzy. Prezentuje możliwe zamienniki oraz obowiązujące ceny leków pełnopłatnych. Ukazuje się dwa razy w roku.
RECEPTARIUSZ

Zawiera wszystkie informacje dotyczące obwieszczeń refundacyjnych, przygotowane tak, by zminimalizować nakład czasu i pracy potrzebne przy wystawianiu recept. Ukazuje się co dwa miesiące.
SPECJALIZACJE

Podręczne informatory o lekach zapewniające rzetelne źródło informacji, przygotowane na miarę przez specjalistów dla specjalistów, na podstawie danych rynkowych. Dostępne tytuły: Okulistyka, Pulmonologia i Alergologia, Intensywna Terapia, Onkologia, Pediatria i Żywienie, Dermatologia, Ginekologia i Położnictwo, Neurologia, Kardiologia. Ukazują się raz w roku.

PHARMINDEX mobile

LEKI KOMPENDIUM MOBILE Android

to narzędzie zapewniające szybkie wsparcie dla lekarzy i farmaceutów. Jest to kompletna, rzetelna, codziennie aktualizowana baza danych, wraz z bogatą informacją merytoryczną na temat produktów leczniczych obecnych na polskim rynku.
LEKI RECEPTARIUSZ MOBILE Android

to darmowa aplikacja zapewniająca lekarzom wsparcie w ciągle zmieniających się warunkach prawnych i rynkowych. W intuicyjny sposób prezentuje wszystkie informacje dotyczące obwieszczeń refundacyjnych, tak, aby zminimalizować nakład czasu i pracy potrzebny przy wystawianiu recept.
AlertCiąża®

Umożliwia lekarzowi natychmiastową weryfikację, czy można zastosować dany lek u kobiety w ciąży.
Dla większości leków zawiera szczegółowe informacje odnośnie skutków działania leku na przebieg ciąży oraz stan zdrowia płodu i noworodka. Dodatkowo prezentuje informacje o wpływie na płodność, co jest szczególnie istotne u kobiet planujących ciążę. Jedyna w Polsce baza wiedzy oparta na monografii leku (CHPL).
AlertKarmienie®

Umożliwia lekarzowi natychmiastową weryfikację, czy można zastosować dany lek u kobiety karmiącej. Jedyna w Polsce baza wiedzy oparta na monografii leku (CHPL).
AlertAuto®

Prezentuje informację o wpływie na psychomotorykę: bezpośrednim - wynikającym z właściwości farmakologicznych leku, a także pośrednim - związanym z działaniami niepożądanymi. Pozwala lekarzowi na ocenę stopnia zagrożenia utraty sprawności psychomotorycznej przy stosowaniu danego produktu. Dzięki temu Lekarz może poinformować pacjenta o potencjalnym zagrożeniu. Jedyna w Polsce baza wiedzy oparta na monografii leku (CHPL).
AlertAlkohol®

unikalna w Polsce baza oparta na danych pochodzących ze źródeł Evidence Based Medicine, monitorujących informacje odnośnie interakcji leków z alkoholem etylowym. Uwzględnia informacje dostępne w wiodących, światowych publikacjach medycznych. Pozwala lekarzowi na szybką ocenę skutków ubocznych wynikających z jednoczesnego spożycia alkoholu ze stosowanymi lekami. Umożliwia ostrzeżenie pacjenta przed konsekwencjami.

PHARMINDEX PC

KOMPENDIUM PC

to wersja elektroniczna encyklopedycznego indeksu ponad 17 000 produktów leczniczych dostępnych w Polsce. Zapewnia rzetelne wsparcie wiedzy i doświadczenia lekarza oraz asystę przy wystawianiu recept. Dane podlegają weryfikacji, zapewniającej zwiększenie bezpieczeństwa ordynowanej terapii, a w stosunku do wydania papierowego, wersja elektroniczna wzbogacona została o indeksy oraz informacje na temat refundacji. Zmiana nośnika umożliwia także łatwiejsze wyszukiwanie potrzebnych danych.
PLUS

Pharmindex Plus to wielostanowiskowa, elektroniczna wersja encyklopedycznego indeksu ponad 17 000 produktów leczniczych dostępnych w Polsce przeznaczona na rynek szpitalny. Zapewnia rzetelne wsparcie wiedzy i doświadczenia lekarza oraz asystę przy wystawianiu recept.
Zalety Pharmindex Plus to między innymi łatwa instalacja oraz aktualizacja przy pracy na wielu komputerach, szereg możliwości związanych z wyszukiwaniem produktu leczniczego, badaniem interakcji pomiędzy dwoma lub więcej lekami. To także możliwość tworzenia własnej listy leków szpitalnych z możliwością przypisania cen przetargowych i dostępności.


PHARMINDEX Baza


To rozwiązanie polegające na dostarczaniu naszym Partnerom zindywidualizowanej, elektronicznej wersji bazy leków PHARMINDEX. Jesteśmy tym sposobem obecni zarówno w oprogramowaniu wspierającym pracę lekarza i farmaceuty jak i w wielu miejscach online.Znajdziesz nas u najlepszych:


dimedic esaprojekt Blue Note FM Świat Zdrowia QBS
Kamsoft Medicover Portal Medyczno Farmaceutyczny Konsylium24
Esculap Asseco mMedica Comarch CM Luxmed
Grupa Luxmed Klinika Budzik Bartosz Mówi medlink24 Grupa Kotrak
Wielkopolskie Centrum Onkologii 5 WSK Kraków newniomed SC
tendermed riget

Oraz w wielu gabinetach lekarskich i przychodniach!
Korzystając z serwisu Pharmindex wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce.